Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
ТонерДуже гарний тонік, користуюся ним вже кілька місяців і мені він дуже подобається, використовую двічі на день, і його ще багато залишилося, рекомендую.
Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
ТонерДуже гарний тонік, користуюся ним вже кілька місяців і мені він дуже подобається, використовую двічі на день, і його ще багато залишилося, рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу