Тонер Гарний бюджетний тонер. Я не помітив жодного зменшення виділення шкірного сала, і мої пори не зменшилися, але він тонізує шкіру. Не висихає і не стирається. Рідка консистенція. Дозатор не дуЧитати далі
Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Тонер Гарний бюджетний тонер. Я не помітив жодного зменшення виділення шкірного сала, і мої пори не зменшилися, але він тонізує шкіру. Не висихає і не стирається. Рідка консистенція. Дозатор не дуЧитати далі