гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі
ТонікЦе чудовий тонік, ідеальне доповнення до мого догляду за шкірою. У мене нечутлива шкіра, яка схильна до жирності. Він творить дива, підсушуючи запалення.
Одкровення Я в захваті. Він заспокоює плями, звужує пори і не сушить шкіру. Я роблю з нього компреси на все обличчя, які дуже заспокоюють і освіжають. У мене також є керамідний і рисовий тонік з цієї сЧитати далі
Тонер Гарний бюджетний тонер. Я не помітив жодного зменшення виділення шкірного сала, і мої пори не зменшилися, але він тонізує шкіру. Не висихає і не стирається. Рідка консистенція. Дозатор не дуЧитати далі
Звичайний продуктДуже погано видавлює засіб з баночки, для обличчя можна знайти засіб з кращими інгредієнтами, але для зони декольте або тіла засіб підійде, особливо влітку, коли не хочеться використовувати Читати далі
гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі