кислотний тонік aha7Дуже гарна емульсія з відлущувальними кислотами, я використовую її двічі на тиждень, і хоча важко повірити, що пляшечка в мене вже рік, а я використала лише половину, вона не подразнює мою шЧитати далі
Супер!!!Легкий, швидко поглинаючий крем, який чудово зволожує, не залишаючи відчуття жирності. Ідеально підходить для комбінованої та жирної шкіри. Шкіра залишається м’якою, зволоженою та заспокоєноЧитати далі
Чудово зволожує!Наразі це буде мій другий пакет, і я відчуваю, що він не останній. Я дуже ціную цей тонік, він легко наноситься, і після перших кількох застосувань я відчув його зволожуючий ефект. Робить шкЧитати далі