суперЗасіб дуже добре очищає шкіру, знімає макіяж, підходить для жирної шкіри. Зазвичай використовую після гідрофільного масла. Вже не вперше купую, один з найкращих продуктів Elizavecca :)
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
суперЗасіб дуже добре очищає шкіру, знімає макіяж, підходить для жирної шкіри. Зазвичай використовую після гідрофільного масла. Вже не вперше купую, один з найкращих продуктів Elizavecca :)
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу