Непоганий миючий засіб, але мене воно трохи сушитьНепоганий миючий засіб, але він трохи сушить мене, і після цього шкіра залишається трохи лущиться.
Але загалом це чудовий продукт для шкіри, схильної до акне, а список інгредієнтів просто чЧитати далі
нео пінаУ нього дуже зручний флакон, яким я розподіляю кількість гелю на руку. Він дуже добре розподіляється і добре піниться. Текстура дуже приємна. Після вмивання обличчя шкіра ідеально чиста, свіЧитати далі