нео пінаУ нього дуже зручний флакон, яким я розподіляю кількість гелю на руку. Він дуже добре розподіляється і добре піниться. Текстура дуже приємна. Після вмивання обличчя шкіра ідеально чиста, свіЧитати далі
Я рекомендуюГель, що перетворюється на атласну піну, ніжно, але ретельно очищує. Тональний крем застигає, не залишаючи слідів! Не залишає відчуття стягнутості, не сушить шкіру та має чудовий аромат. ІдеЧитати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
нео пінаУ нього дуже зручний флакон, яким я розподіляю кількість гелю на руку. Він дуже добре розподіляється і добре піниться. Текстура дуже приємна. Після вмивання обличчя шкіра ідеально чиста, свіЧитати далі
Я рекомендуюГель, що перетворюється на атласну піну, ніжно, але ретельно очищує. Тональний крем застигає, не залишаючи слідів! Не залишає відчуття стягнутості, не сушить шкіру та має чудовий аромат. ІдеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу