суперНа мене піна працює чудово. Він має консистенцію крему і починає пінитися при змішуванні з водою. В результаті він делікатний і не подразнює шкіру. Він дуже ефективний, справді невеликої кілЧитати далі
Пахне чудовоДуже ефективний; однієї краплі вистачає на все обличчя. Чудово пахне, не стягує обличчя і не сушить. Обов'язково куплю його ще раз, можливо, цього разу з іншим ароматом?
Гарне очищенняПродукт з консистенцією оксамитового гелю, який при змішуванні з водою перетворюється на піну. Незважаючи на вміст олії ши, воно добре очищає, для сухої шкіри воно може бути занадто сильним,Читати далі
суперНа мене піна працює чудово. Він має консистенцію крему і починає пінитися при змішуванні з водою. В результаті він делікатний і не подразнює шкіру. Він дуже ефективний, справді невеликої кілЧитати далі