Варто рекомендуватиНевеликого тюбика вистачило на 2 рази, я наносила середній шар. Легко наноситься та добре змивається. Після використання відчувається приємна свіжість та чистота.
Догляд Мерседес.Ого, це мало сказати, що ця есенція робить з моєю шкірою! Я купив його за рекомендацією Магдалени Лах, експерта з корейського догляду за шкірою, і не розчарувався. Есенція знаходиться в скляЧитати далі
Варто рекомендуватиНевеликого тюбика вистачило на 2 рази, я наносила середній шар. Легко наноситься та добре змивається. Після використання відчувається приємна свіжість та чистота.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу