Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі
Куплю не вперше і дуже задоволенийЯ вже вдруге замовляю цю сироватку і користуюся нею вже понад півтора року. Я дуже задоволена результатами — моя шкіра стала сяючою, гладенькою та має більш рівний колір обличчя. Це однозначЧитати далі
Має освітлювальний ефектУ мене суха шкіра з недосконалостями та незначними змінами кольору. Крем має гелеподібну консистенцію, яка легко вбирається, але трохи липкий. На жаль, як людина з сухою шкірою, мушу сказатиЧитати далі
Супер❤️❤️❤️Дуже рекомендую Ksisters!
Доставка неймовірно швидка – замовлення завжди приходять швидко та ідеально упаковані. Продукти мають чудові інгредієнти, і видно, що вони ретельно відібрані та висЧитати далі
ТонерМені подобається в ньому все.
Консистенція... вона не надто водяниста, достатньо лише невеликої кількості, щоб поплескати.
Аромат ніжний, цитрусовий, що мені подобається.
Помітні зміни освітЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Чудовий крем для очей :) Він супер зволожує. Не подразнює шкіру та не щипає. Він дуже ніжний та легко розподіляється. Я користуюся ним вже деякий час і бачу, що шкіра під очима стала світлішЧитати далі
Зволоження Шкіра обличчя стала більш зволоженою але не жирною . Використовую ще сиворотку цієї лінії. Сяйва шкіри особливого не помітила . Загалом рекомендую
Божественне зволоження та свіжістьЯ використовувала його ввечері, але мені ще потрібно почекати на освітлювальний ефект, але вже після першого використання він дуже добре зволожує шкіру, і вона стає сяючою. Сироватку викорисЧитати далі
Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі