Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі
Чудові прокладкиВони вирівнюють тон шкіри. Вони містять щедру кількість сироватки та легко розтягуються, тому їх можна наносити на будь-яке обличчя. Моя шкіра одразу відчуває себе свіжою після їх використанЧитати далі
Сироватка для обличчя Niacinamide 10% + TXA 4% SerumЦя сироватка приємно мене здивувала. Вона має легку, приємну консистенцію, швидко вбирається та добре діє як вранці, так і ввечері. Після регулярного використання я помітила більш рівний тонЧитати далі
Насичений, поживний кремЯ вперше використовую капсульний крем і дуже приємно здивована. Крем насичений, і ви можете регулювати його консистенцію, дозуючи гель. Аромат досить інтенсивний, що я вважаю чудовим. ВранціЧитати далі
Ця сироватка справді працює! Сироватка Clean-Up Vitamin C+Ця сироватка справді працює! Знебарвлення та сліди від акне поступово зникають. Сироватка не має ароматизаторів та має легку консистенцію. Рекомендую її.
Гарний та легкий, АЛЕГарний, легкий крем, але він точно НЕ ЗВОЛОЖУЄ, можна використовувати на шкірі як перший шар, але обов'язково слід зверху нанести зволожувальний крем, принаймні в мене так.
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Куплю не вперше і дуже задоволенийЯ вже вдруге замовляю цю сироватку і користуюся нею вже понад півтора року. Я дуже задоволена результатами — моя шкіра стала сяючою, гладенькою та має більш рівний колір обличчя. Це однозначЧитати далі
Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі