Крем на літоКупила цей легенький крем бо маю жирну шкіру, але в зимі він мені не підійшов, бо навіть з моєю жирною шкірою він надто легкий, зволоження хватає лиш на перші 10 хв, потім стягує шкіру і хочЧитати далі
Чудовий кремЯ перепробувала багато кремів у своєму житті, але цей зараз мій найкращий вибір! Я використала майже всю баночку об'ємом 50 мл і замовила версію на 100 мл. Крем чудово зволожує обличчя, швидЧитати далі
Ідеальний ферментний пілінг для чутливої шкіриДуже ніжний ферментний пілінг — рекомендую його для людей з чутливою шкірою. При регулярному використанні він видаляє чорні цятки та маскує недоліки.
Сяюча шкіраМені подобається, як виглядає моя шкіра після використання цього тоніка. Вона зволожена, атласно-гладка та виглядає відпочилою.
Моя шкіра знову набуває свіжого, сяючого вигляду та гарного тЧитати далі
Я рекомендуюУ мене суха шкіра з нерівномірним тоном. Це молочко дуже ніжне, приємне та без ароматизаторів. Після його використання моя шкіра м’яка та сяюча.
Дивовижний продуктВін зволожував і заспокоював моє обличчя. Я використовувала його як нічний крем, бо наносити поверх зволожувального крему може бути забагато. Я використовувала його у своєму щоденному застосЧитати далі
Добре заспокоюєВони надіслали мені цей продукт як подарунок-зразок, і він мені дуже сподобався. Особливо в ті дні, коли я використовувала ретинол, який я наносила раніше, і хоча це тонік, він допоміг заспоЧитати далі
Крем на літоКупила цей легенький крем бо маю жирну шкіру, але в зимі він мені не підійшов, бо навіть з моєю жирною шкірою він надто легкий, зволоження хватає лиш на перші 10 хв, потім стягує шкіру і хочЧитати далі