Sztos!Świetny krem za niską cenę <3 To moje ostatnie odkrycie. Jest bardzo komfortowy, nie czuć kremowej warstwy - jedynie delikatną jedwabistą miękkość skóry. Zostawia naturalny satynowy połysk bCzytaj więcej
DobryPiszę to po skończeniu całego opakowania. Jest lekki, bez zapachu, nie jest zbyt tłusty, lekko żelowy, dobrze się wchłania. Mam bardzo suchą skórę, więc dla mojego typu skóry nie jest wystarCzytaj więcej
Świetny krem nawilżającyBardzo dobry krem nawilżający, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Po nałożeniu nie ma efektu lepkiej warstwy. Bardzo długo szukałam właśnie takiego kremu.
Bardzo fajne serumSerum o mlecznej konsystencji, łatwo się wchłania, nie klei, w połączeniu z kremem super nawilża, szybko się wchłania pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną
Sztos!Świetny krem za niską cenę <3 To moje ostatnie odkrycie. Jest bardzo komfortowy, nie czuć kremowej warstwy - jedynie delikatną jedwabistą miękkość skóry. Zostawia naturalny satynowy połysk bCzytaj więcej