DobryPiszę to po skończeniu całego opakowania. Jest lekki, bez zapachu, nie jest zbyt tłusty, lekko żelowy, dobrze się wchłania. Mam bardzo suchą skórę, więc dla mojego typu skóry nie jest wystarCzytaj więcej
DobryPiszę to po skończeniu całego opakowania. Jest lekki, bez zapachu, nie jest zbyt tłusty, lekko żelowy, dobrze się wchłania. Mam bardzo suchą skórę, więc dla mojego typu skóry nie jest wystarCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.