PolecamWspaniały krem, który zadba o nawilżenie Twoich rąk. Dość wygodne opakowanie, wspaniały zapach. Krem szybko się wchłania. Ma lekką teksturę i nie klei się. Dużym plusem jest to, że jest dośćCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.