Lekka konsystencja i niesamowita wilgotnośćKonsystencja kremu nie jest zbyt gęsta, jest pomiędzy kremem a żelem, ale nawilża twarz wystarczająco dobrze dla skóry mieszanej/suchej
sigma🔥🔥Jak umyjesz twarz tym cudeńkiem to będzie taki gładki 😻 bardzo polecam dla osób z każdą cera wsumie, ja mam z trądzikiem obecnie i nie podrażnia mi cery 💜
Lekka konsystencja i niesamowita wilgotnośćKonsystencja kremu nie jest zbyt gęsta, jest pomiędzy kremem a żelem, ale nawilża twarz wystarczająco dobrze dla skóry mieszanej/suchej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.