Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Genialny tonik Ma przyjemną/żelową konsystencję, która natychmiast koi wrażliwą skórę. Codziennie stosuje go rano i w zupełności wystarczy pod spf❤️
Jeśli ktoś szuka uniwersalnego toniku to on jest idealnyCzytaj więcej
Godny poleceniaŻel doskonale się pieni, wystarczy mała ilość,jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny, pozostawia miękką oraz dobrze oczyszczoną skórę .
W połączeniu z olejkiem to duet idealny.
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.