Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Genialny tonik Ma przyjemną/żelową konsystencję, która natychmiast koi wrażliwą skórę. Codziennie stosuje go rano i w zupełności wystarczy pod spf❤️
Jeśli ktoś szuka uniwersalnego toniku to on jest idealnyCzytaj więcej
Przyjemny produktBardzo przyjemny, fajnie nawilżający tonik mleczny. Konsystencja w porównaniu z innymi mlecznymi tonikami chyba wygrywa, jest najbardziej "mleczna". Nic spektakularnego, ale przyjemny produkCzytaj więcej
Godny poleceniaŻel doskonale się pieni, wystarczy mała ilość,jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny, pozostawia miękką oraz dobrze oczyszczoną skórę .
W połączeniu z olejkiem to duet idealny.
Nawilżające cudeńko Długo zastanawiałam się nad zakupem, bo opinie są podzielone. Jak się cieszę, że sir zdecydowalam! Krem jest po prostu świetny. Mam suchą i wrażliwą skórę, zwłaszcza pod oczami widać odwodniCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.