Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 64
Tonik ma piękny ziołowy zapach, jest rzadszy niż wersja bezzapachowa, mam oba, więc mogę porównać. Ten bezzapachowy jest bardziej żelowy, ale pięknie nawilża skórę i delikatnie ją wygładza. Świetny produkt 😉
Bardzo jestem zadowolona, delikatny zapach i nie lepki. Polecam 🎀
Próbowałam różnych toników, ale gdy wypróbowałam ten, byłam wręcz zaskoczona, wow, jaki jest delikatny i jak przyjemnie odświeża skórę :) Jestem bardzo zadowolona, używam go, jestem zadowolona i polecam go innym! :)
Moja skóra go uwielbia. Zapach jest trochę mocny, więc jeśli komuś nie odpowiada, może to być problem, ale myślę, że warto go „przełknąć”, bo efekt jest cudowny.
Pierwszy raz użyłam toniku o konsystencji lekko żelowej,bardzo dobrze nawilża skóre przez cały dzień, po kilku dniach skora jest napięta.Tonik posiada ziołowy zapach,który ulatnia sie po zastosowaniu
To był mój pierwszy zakup tego toniku. Mam suchą, wrażliwą skórę i sprawdził się u mnie idealnie. Moja skóra jest po nim bardziej nawilżona i odświeżona.
Dla mnie to najlepszy tonik. Zamawiam go za każdym razem, gdy mi się kończy.
To naprawdę jeden z najlepszych toników z ostatnich kilku lat. Mogę próbować czegoś nowego, ale zawsze do niego wracam. Naturalny zapach, świetnie odżywia skórę i nie powoduje żadnych podrażnień, nawet na wrażliwej skórze.
Bardzo dobry produkt, którego moja skóra potrzebowała, żeby poczuć się spełniona. Używam go już od jakiegoś czasu i efekty są już widoczne.
Czuję się świetnie, natychmiast nawilża skórę. Nie powoduje podrażnień, szybko się wchłania. Polecam każdemu.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.