Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo



Opinie – 3
Bardzo fajny produkt. Nawilża skórę i można go stosować samodzielnie. Buteleczka jest wystarczająco wydajna, podoba mi się, że nie kończy się szybko.
Wypróbowałam próbkę i od razu kupiłam. Moja skóra łatwo się podrażnia, ponieważ mam lekki trądzik różowaty. Ten tonik natychmiast ją koi i nawilża, pozostawiając naturalny, zdrowy blask.
Toner jest dość gęsty, przezroczysty. Doskonale nawilża. Latem można go stosować bez kremu. Kupiłam go po raz drugi.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.