Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
NawilżanieSkóra twarzy stała się bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Używam również serum z tej serii. Nie zauważyłam nadmiernego rozświetlenia skóry. Ogólnie polecam.
Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.