Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej
Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej