Krem Moje maseczki dotarły! Uwielbiam maseczki w płachcie tej marki – świetnie nawilżają skórę, czyniąc ją miękką i aksamitną.
Jestem również bardzo zadowolona, że Ksisters zawsze dołącza do moCzytaj więcej
Dobrze działaBardzo przyjemna maseczka. Mam ekstremalnie wrażliwą i przesuszoną cerę. Wszystko mnie podrażnia. Ta maseczka działa wręcz jak opatrunek, do tego pozostawia twarz nawilżoną, ale bez tłustej Czytaj więcej
Maska w płachcie wąkrota azjatycka Świetna maska.Trzymalam ją ok godziny ,efekt rewelacyjny.Skora napięta, rozświetlona,miękka.Nede do niej często wracać .
Ukojenie w przystępnej cenie Kupilam toner absolutnie w ciemno nie mogąc znaleźć opinii na jego temat. Juz teraz mogę stwierdzić że jest to strzał w 10. Mam cerę mieszaną, z tendencja do atopii. Toner zauważalnie podbijCzytaj więcej
Krem Moje maseczki dotarły! Uwielbiam maseczki w płachcie tej marki – świetnie nawilżają skórę, czyniąc ją miękką i aksamitną.
Jestem również bardzo zadowolona, że Ksisters zawsze dołącza do moCzytaj więcej