PolecamSuper konsystencja, delikatna i taka masełkowa. Nakładam na twarz i szyję. Nie spowodował wysypu wyprysków a mam tendencję do niedoskonałości. Bardzo delikatny zapach. Bardzo komfortowy w użCzytaj więcej
PolecamSuper konsystencja, delikatna i taka masełkowa. Nakładam na twarz i szyję. Nie spowodował wysypu wyprysków a mam tendencję do niedoskonałości. Bardzo delikatny zapach. Bardzo komfortowy w użCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.