Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 71
To był lekki krem, ale nie zauważyłam żadnych szczególnych efektów. Nie był komedogenny.
Używam tego kremu głównie wieczorem. Jest gęstszy, ale jednocześnie bardzo skuteczny. Nawilża skórę i jak dotąd nie spowodował u mnie żadnych wysypek ani podobnych problemów.
„Bardzo dobry krem dla skóry odwodnionej. Nie jest gęsty i bardzo dobrze się wchłania.”
Super konsystencja, delikatna i taka masełkowa. Nakładam na twarz i szyję. Nie spowodował wysypu wyprysków a mam tendencję do niedoskonałości. Bardzo delikatny zapach. Bardzo komfortowy w używaniu. Przy mieszanej cerze poziom nawilżenia wystarczający.
Krem jest po prostu cudowny. Używam go rano i wieczorem. Podoba mi się jego konsystencja. Idealnie do mnie pasuje. Nie pozostawia uczucia lepkości i dobrze się wchłania. Zdecydowanie polecam. 👍
krem idealny dla mojej skóry mieszanej 35+, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkości, skóra jest nawilżona i naptiana, polecam
Ładnie złuszcza skórę, ale zatyka pory, więc jeśli masz tłustą lub trądzikową cerę, uważaj, gdzie go stosujesz.
Idealny dla mnie Bardzo wydajny i przyjemny dla skóry
Kupuję ten krem regularnie, jest absolutnie niesamowity. Lekki, ale pięknie nawilża. Moje przyjaciółki też go lubią, mimo że mamy różne typy skóry, pasuje do każdej. Nie zatyka porów, skóra jest pięknie odżywiona.
Krem jest rewelacyjny - kupuję już trzecie opakowanie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.