OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej
Krem nawilżający Bardzo przyjemny krem. Mam cere trądzikową która lubi bogate ale nie obciążające produkty. Ten krem właśnie taki jest. Nakładam go na noc i rano mam buzię gładką i mięciutką. Wystarczy niewiCzytaj więcej
OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej