Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
Treściwy jak nic!Uwielbiam kremy tej marki, ten jest w moich rękach po raz pierwszy, ale jestem nim zachwycona. Nie jest to krem na codzień, a raczej na momenty kiedy skóra potrzebuje turbo nawilżenia. Jest Czytaj więcej
Super tonerDługo szukałam dobrego nawilżającego toneru i właśnie ten mnie zachwycił swoim czystym składem więc postanowiłam go wypróbować
Doskonale sprawdza się na skórzę, najlepiej go używać na mokreCzytaj więcej
Serum do skóry wrażliwejDzięki czatowi gpt znalazłem dla siebie wspaniałe serum. Mam wrażliwą skórę z różami, a to serum bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Ma niewielkie zużycie, wystarczy na długi czas.
Wyjątkowy produktKorzystam z tego olejku już od ponad 3 lat. Moja skóra jest mieszana i każdy inny olejek zapychał mi pory. Natomiast ten idealnie natłuszcza (polecam na noc) i nie zapycha! Dzięki temu, że wCzytaj więcej
Nietypowa konsystencja, świetny efekt „glass skin”Produkt o bardzo nietypowej konsystencji, który świetnie sprawdza się jako uzupełnienie wieczornej pielęgnacji. Nakładam go jako ostatni krok, by domknąć całą rutynę. Daje piękny efekt „glasCzytaj więcej
Krem nawilżający Bardzo przyjemny krem. Mam cere trądzikową która lubi bogate ale nie obciążające produkty. Ten krem właśnie taki jest. Nakładam go na noc i rano mam buzię gładką i mięciutką. Wystarczy niewiCzytaj więcej
FantastycznyBardzo lubię tę serię kosmetyków, sprawdzają się na atopowej skórze. Są naprawdę wydajne i dobrze nawilżają i odżywiają skórę. Nie mają dodanego zapachu, dzięki temu nie podrażniają. Balsam Czytaj więcej
Cudowny peelingZdecydowanie polecam, peeling ma wspaniałe, minimalistyczne opakowanie (trafia w mój gust), sam produkt ma przyjemną konsystencję i co najważniejsze daje niesamowity efekt! Wraz z innymi proCzytaj więcej
Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.