Serdecznie polecam! Świetny krem pod oczy :) Super nawilża. Nie podrażnia skóry, nie szczypie. Jest bardzo delikatny i łatwo się rozprowadza. Używam go już od jakiegoś czasu i widzę że skóra pod oczami jest jaśCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.