Przyjemna konsystencjaJeszcze nie zauważyłam efektów. Ale napewno krem ma przyjemną konsystencje. Nie uczula, nie piecze pod okiem. Mam skórę wrażliwą oraz wymagającą. Dojść szybko sie wchłania. Fajnie nawilża. MCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.