Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.