Bardzo fajne łatkiPlastry bardzo mi się spodobały. Moja ręka ciągle po nie sięga. Po użyciu słoiczka zauważyłam wyraźne wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie okolic oczu. Polecam.
Przyjemna konsystencjaJeszcze nie zauważyłam efektów. Ale napewno krem ma przyjemną konsystencje. Nie uczula, nie piecze pod okiem. Mam skórę wrażliwą oraz wymagającą. Dojść szybko sie wchłania. Fajnie nawilża. MCzytaj więcej
Bardzo fajne łatkiPlastry bardzo mi się spodobały. Moja ręka ciągle po nie sięga. Po użyciu słoiczka zauważyłam wyraźne wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie okolic oczu. Polecam.
Przyjemna konsystencjaJeszcze nie zauważyłam efektów. Ale napewno krem ma przyjemną konsystencje. Nie uczula, nie piecze pod okiem. Mam skórę wrażliwą oraz wymagającą. Dojść szybko sie wchłania. Fajnie nawilża. MCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.