Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Świetny krem, działa nawet na AZSŻaden krem bez recepty nie zmniejszył jeszcze mojego AZS pod oczami - kupiłam go, bo chciałam zredukować opuchliznę pod oczami rano, a tu taka pozytywna niespodzianka!
Nawilżające cudeńko Długo zastanawiałam się nad zakupem, bo opinie są podzielone. Jak się cieszę, że sir zdecydowalam! Krem jest po prostu świetny. Mam suchą i wrażliwą skórę, zwłaszcza pod oczami widać odwodniCzytaj więcej
Dobry podstawowy kremMam miniaturkę, ale myślę, że nawet ona starczy na bardzo długo. Krem ma bogatą konsystencję, lekko tłustą, więc wystarczy go bardzo mało i powiedziałabym, że lepiej sprawdzi się do suchej sCzytaj więcej
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Świetny krem, działa nawet na AZSŻaden krem bez recepty nie zmniejszył jeszcze mojego AZS pod oczami - kupiłam go, bo chciałam zredukować opuchliznę pod oczami rano, a tu taka pozytywna niespodzianka!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.