Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.