Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.