Dobry produktDobre płatki, lekko ściągające i nie są tak nawilżone fluidem jak iiektóre, dla kogoś kto nie lubi jak ścieka mu pod okiem żel zdecydowanie polecam. Dobrze się trzymają, końcówki przycinam pCzytaj więcej
OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej
Dobry produktDobre płatki, lekko ściągające i nie są tak nawilżone fluidem jak iiektóre, dla kogoś kto nie lubi jak ścieka mu pod okiem żel zdecydowanie polecam. Dobrze się trzymają, końcówki przycinam pCzytaj więcej