przyjemniaczekktos poniej napisal ze butelka jest szklana - jest plastikowa.drweniany korek rowniez jest platikowy.ale prezntuje sie bardzo ladnie.bardzo przyjemnie pachnie.na minus za duzy otwor - trudnoCzytaj więcej
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
przyjemniaczekktos poniej napisal ze butelka jest szklana - jest plastikowa.drweniany korek rowniez jest platikowy.ale prezntuje sie bardzo ladnie.bardzo przyjemnie pachnie.na minus za duzy otwor - trudnoCzytaj więcej
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.