Super emulsjaEmulsja bardzo lekka. Szybko się wchłania, ale jednocześnie daje długotrwałe nawilżenie, jak po umyciu twarzy. Zużycie jest bardzo małe, a objętość ogromna. polecam
Super emulsja Używam od kilku dni a jestem już zachwycona. Emulsja jest delikatna, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie. Produkt godny polecenia!
Bardzo przyjemny produktEmulsja bardzo przyjemna, dość ciężka ale dzięki temu wystarczy mała ilość aby pokryć całą buzię, przyjemnie nawilża i przygotowuje cerę na dalsze etapy pielęgnacji ❤️ polecam
FantastycznyBardzo lubię tę serię kosmetyków, sprawdzają się na atopowej skórze. Są naprawdę wydajne i dobrze nawilżają i odżywiają skórę. Nie mają dodanego zapachu, dzięki temu nie podrażniają. Balsam Czytaj więcej
przyjemniaczekktos poniej napisal ze butelka jest szklana - jest plastikowa.drweniany korek rowniez jest platikowy.ale prezntuje sie bardzo ladnie.bardzo przyjemnie pachnie.na minus za duzy otwor - trudnoCzytaj więcej
esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej
Super emulsjaEmulsja bardzo lekka. Szybko się wchłania, ale jednocześnie daje długotrwałe nawilżenie, jak po umyciu twarzy. Zużycie jest bardzo małe, a objętość ogromna. polecam