esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej
Super emulsja Używam od kilku dni a jestem już zachwycona. Emulsja jest delikatna, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie. Produkt godny polecenia!
Bardzo przyjemny produktEmulsja bardzo przyjemna, dość ciężka ale dzięki temu wystarczy mała ilość aby pokryć całą buzię, przyjemnie nawilża i przygotowuje cerę na dalsze etapy pielęgnacji ❤️ polecam
esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej