Serdecznie polecam! 😍Zdecydowanie polecam! Konsystencja żelowa jest bardzo przyjemna, delikatna i cudownie pachnie. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze poczucie świeżości. Jak dla mnie sprawdził się genCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.