Zaskoczenie lataSzczerze, kupiłam bo przeczytałam, że to aloes a nie bambus 🤷 ale nie żałuję, super się wchłania, nie lepi, no idealny na lato, a skóra jest miękka! Polecam !
Zaskoczenie lataSzczerze, kupiłam bo przeczytałam, że to aloes a nie bambus 🤷 ale nie żałuję, super się wchłania, nie lepi, no idealny na lato, a skóra jest miękka! Polecam !
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.