Bardzo fajna Ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję. Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz,, szyję i dekolt. Można zostawić na całą noc.
Po zmyciu skóra , mięciutka , odżywiona , nawilżona i rozjaśniCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Bardzo fajna Ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję. Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz,, szyję i dekolt. Można zostawić na całą noc.
Po zmyciu skóra , mięciutka , odżywiona , nawilżona i rozjaśniCzytaj więcej