fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej
Wydajny produktMaska na noc jest bardzo wydajna, starcza na 3-4 użycia, rano skóra jest intensywnie nawilżona oraz widocznie zregenerowana. Produkt potrzebuje chwili na wchłonięcie, pierwsze chwile po nałoCzytaj więcej
fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej
Wydajny produktMaska na noc jest bardzo wydajna, starcza na 3-4 użycia, rano skóra jest intensywnie nawilżona oraz widocznie zregenerowana. Produkt potrzebuje chwili na wchłonięcie, pierwsze chwile po nałoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.