⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jeden z lepszych produktów na noc, jakie miałam. Nie podrażnia i świetnie nawilża skórę. Rano twarz wygląda zdrowo, jest miękka i przyjemna w dotyku. Z pewnością sięgnę po nią ponownie.
Super maseczkaSuper nawilżająca maseczka, działanie liftingujące i ogolenie uwielbiam hydrożelowe maseczki. Do tego do zamówienia dostałam prezent i oczywiście dużo próbek.
Świetne maskiMaski w płachcie idealnie przylegają do skóry i nie zsuwają się. Nie powodują podrażnień, nawet na mojej wrażliwej skórze, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zamawiałam je już kilka razy i naCzytaj więcej
Swietna maseczkaMoja ulubiona maseczka ostatnimi czasy. Swietnie nawilza, skora jest bardziej napieta a sama maseczka dosc dobrze trzyma sie na twarzy i nie przesuwa. Wyciagnieta z lodowki jest jescze lepszCzytaj więcej
Dobrze działaBardzo przyjemna maseczka. Mam ekstremalnie wrażliwą i przesuszoną cerę. Wszystko mnie podrażnia. Ta maseczka działa wręcz jak opatrunek, do tego pozostawia twarz nawilżoną, ale bez tłustej Czytaj więcej
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej