Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo



Opinie – 6
Nawilża, pięknie pachnie i dobrze leży na twarzy, nie spływa :P satysfakcja
Wszystkie maski z tej serii są cudowne! Ale ten zapach jest moim ulubionym)
Moje dziecko dało mi to w sklepie, co można powiedzieć, ładnie pachnie i wszystko, wzór jest okropny, materiał rozciąga się i po minucie na twarzy, jakiejś szmatce, nie trzyma kształtu, można z tym tylko leżeć, nic to nie daje
Doskonale nawilża, cienka, dobrze dopasowuje się do twarzy, świetnie relaksuje i świetnie pachnie
Jak wszystkie maseczki od Ksisters, ta nie zawiodła i rozjaśniła i nawilżyła moją skórę 😍 ogromna satysfakcja!
Maseczka сudowna, nakładam rano i od razu skóra jest nawilżona i napięta!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.