Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo

Opinie – 3
Maska ma bardzo przyjemny zapach mleka bananowego. To chyba wszystko. Chusteczka nie przylega dobrze do twarzy, a wręcz się rozkleja lub rozrywa. Dodatkowo, maska bardzo szybko wysycha podczas użytkowania. W tym sklepie są o wiele lepsze maski. Nie kupię tej ponownie.
Cudowna maska odżywiająca i nawilżająca skórę.
To już kolejny mój zakup tej maseczki. Naprawdę pachnie bananem. Skóra jest nawilżona i ukojona. W woreczku ma dużo esencji. Polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.