Całkowicie wyleczyłam mój trądzikJuż kocham ten produkt. Używam go co drugi dzień wieczorem od miesiąca i widzę widoczne zmniejszenie wielkości porów, a trądzik całkowicie zniknął. Już codziennie rano używam toniku z kwasemCzytaj więcej
SuperŚwietny zestaw do przetestowania , po spróbowaniu zakupiłam większe pojemności - wszystkie oprócz zielonej herbaty - ten najmniej mi pasował. Gorąco polecam
PolecamBardzo dobre PDRN w formie lekkiego serum. Świetnie się rozprowadza, wyraźnie poprawia kondycję skóry. Pozostawiam na chwilę do wchłonięcia i dopiero stosuje kolejny etap pielęgnacji.
Boskie nawilżenie i dodanie świeżości Użyłam na wieczór na razie trzeba poczekać na efekty rozjaśnienia ale po pierwszym razie świetnie nawilża skórę staje się też taka promienista samego serum używam na noc podczas regeneracji Czytaj więcej
Lekkie, orzeźwiające serumIdealne na wiosnę i lato, lekkie serum. Nie jest tłuste. Idealnie się wchłania, pozostawia uczucie świeżości i nawilżenia. Idealne z kremem Cica Well Cream. Ps. Śliczne opakowanie to też pluCzytaj więcej
Super serum i firma Doskonałe serum o przyjemnym składzie. Używam go podczas wieczornej pielęgnacji i moja skóra wygląda, jakby została oczyszczona. Na wierzch nakładam krem odżywczy.
Dosłownie już po 3 użyciCzytaj więcej
Serum Świetne serum od mojej ulubionej marki Neogen. Konsystencja lekko olejowa. Po wchlonieciu skóra jest nieziemsko gładka. Czuję, że będzie moje ulubione :)
Całkowicie wyleczyłam mój trądzikJuż kocham ten produkt. Używam go co drugi dzień wieczorem od miesiąca i widzę widoczne zmniejszenie wielkości porów, a trądzik całkowicie zniknął. Już codziennie rano używam toniku z kwasemCzytaj więcej