Olejek warty uwagi Pokochałam się z marką masil od pierwszego użycia. Ten olejek jest niesamowity. Nie obciąża włosów, pachnie bardzo elegancko i wystarczy odrobina na całe włosy. Po użyciu włosy są miękkie paCzytaj więcej
Najlepszy olejek jaki miałam!Jego zapach jest delikatny i przyjemny. Osobiście nie lubię intensywnych zapachów, dlatego ten wypada idealnie. Czuć go jedynie bezpośrednio. Jest świeży i daje włosom delikatny blask. DziękCzytaj więcej
Olejek warty uwagi Pokochałam się z marką masil od pierwszego użycia. Ten olejek jest niesamowity. Nie obciąża włosów, pachnie bardzo elegancko i wystarczy odrobina na całe włosy. Po użyciu włosy są miękkie paCzytaj więcej