PrzyzwoityKupiłam ten szampon z racji tego,że mój od dłuższego czasu jest niedostępny . Szampon nic takiego w mojej ocenie nie robi a wręcz przeciwnie mam wrażenie,że wysusza mi włosy. Zapach ma malinCzytaj więcej
Tom Kundal AiryMam tłustą skórę głowy z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, długo szukałam szamponu, który dobrze oczyściłby skórę głowy, ale nie wysuszyłby ani skóry, ani włosów i oczywiście utrzymałby moCzytaj więcej
Polecam Szampon jes wporzadku ale lepiej go nie trzymać 3 minut jak jest napisane ponieważ wlosy są niebieskie. Lepiej umyć chwilę i od razu spłukać. A tak to wszystko ok.
Szampon który nie tylko idealnie doczyszcza włosy,ale też idealnie je wygładza To już moje drugie opakowanie tego szamponu i mogę śmiało stwierdzić,że to najlepszy szampon który użyłam dotychczas!nie dość,że usuwa nadmiar sebum oraz olejki z silikonami to jeszcze wygłaCzytaj więcej
SzampooDobry szampon, używam raz w tygodniu do głębokiego oczyszczania skóry głowy. Zapach jest cudowny, miętowy, ale lepiej żeby nie wpadał w oczy, bo będą się piec. Pieni się też super, więc poleCzytaj więcej
Piękny zapach i świeże włosySzampon ten oczyszcza skutecznie nadmiar sebum, przy tym zostawiając na włosach zapach grejpfruta który umila haircare,duża pojemność starczy na długo,co pozwoli zaoszczędzić pieniądze na inCzytaj więcej
Szampon z odżywką Użyłam go dopiero 2 razy, ale mogę stwierdzić, że po umyciu tym szamponem włosy wydają się nawilżone. Zobaczę czy przy dłuższym stosowaniu będzie coraz lepiej.
Bardzo spodobał Bardzo spodobał szampon, przy wykorzystaniu za sekundę wyczuwasz na głowie chłód i to jest bardzo przyjemnie
Jestem zadowolona z wykorzystania szamponu
Polecam ❤️
PrzyzwoityKupiłam ten szampon z racji tego,że mój od dłuższego czasu jest niedostępny . Szampon nic takiego w mojej ocenie nie robi a wręcz przeciwnie mam wrażenie,że wysusza mi włosy. Zapach ma malinCzytaj więcej