Szampon z odżywką Użyłam go dopiero 2 razy, ale mogę stwierdzić, że po umyciu tym szamponem włosy wydają się nawilżone. Zobaczę czy przy dłuższym stosowaniu będzie coraz lepiej.
Szampon z odżywką Użyłam go dopiero 2 razy, ale mogę stwierdzić, że po umyciu tym szamponem włosy wydają się nawilżone. Zobaczę czy przy dłuższym stosowaniu będzie coraz lepiej.