SuperKrem dostałem w prezencie i jest super, bardzo leciutki, szybko się wchłania nie klei się za to fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie. Idealny na codzień ;) chętnie przetestuje też innCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.